Tým

BERRYBERRY

Bio Berry

BLUEYEBLUEYE

Ostravský trance DJ a producent BluEye se věnuje hudbě od roku 2002, kdy začal první pokusy s produkcí. Tu však pouštěl jen svým kamarádům. Až začátkem roku 2011 mu vyšly první 4 tracky. Od té doby jich má na kontě několik, včetně velkého množství remixů. Svou produkci zaměřuje především na Uplifting Trance.

Měl svou pravidelnou rádiovou show „Trance Is The Air“, která se vysílala každou středu od 19. hodin na francouzském internetovém rádiu Puls’Radio – Trance Channel. Občas mixoval pro „Language Of Trance Radio Show“. Necelý rok jste mohli jeho pořad „Trance Vibrations“ slýchávat z vln ostravského rádia Helax. Od října 2013 jste jej mohli slyšet i jednou měsíčně na rádiu Zlatka v pořadu Energeťák. Rádiový pořad „Trance Vibrations„ se aktuálně opět vysílá na Max Rádiu Online. Tentokrát každé úterý od 18-20 hodin živě z rádiového studia.

Krom toho všeho fotí a občas splácá nějaký web. Jako třeba tento.

JURIKJURIK

Vážení posluchači, rádi bychom vám představili jednu z nejvýraznějších osobností našeho rádia – moderátora JIRKU! Jirka je tváří a hlasem za naším oblíbeným pořadem NEDĚLNÍ DOJEZD. S jeho jedinečným stylem a příjemným hlasem vás provede skvělým programem, který je plný zábavy, zajímavých hostů a interakce s posluchači. Jirka je opravdový profesionál, který umí vytvořit neformální a přátelskou atmosféru, díky které se budete cítit jako součást naší rádiové rodiny. Připojte se k nám každou neděli a užijte si NEDĚLNÍ DOJEZD s Jirkou, protože s ním je každá neděle skutečně nezapomenutelná!

ONDŘEJ DUDEKONDŘEJ DUDEK

DJ Ondřej Dudek je talentovaný a vášnivý DJ, specializující se na širokou škálu hudebních žánrů. S energií a schopností číst publikum, je známý pro své nezapomenutelné sety v elektronické taneční hudbě. Ondřej objevil svou vášeň pro hudbu v mládí a od té doby se stal respektovaným DJem, který přináší energii a tanec na každou akci. Jeho sety přenášejí posluchače na hudební cestu plnou rytmu a dobré nálady. Ondřej je často viděn za mixážním pultem, kde sdílí svou vášeň pro hudbu se svým publikem. Jeho cílem je vytvářet nezapomenutelné taneční zážitky a propojit se s posluchači přes hudbu a rytmus.

RAJTY DIAMONDRAJTY DIAMOND

Rajty Diamond, vlastním jménem Vojtěch Pelzl je ostravský DJ a moderátor. Jeho největší předností je nekonečná energie při vystupování a vynikající technika mixu, ale i show jako taková není o moc pozadu. Už od roku 2015 je milovníkem EDM hudby a toho se drží dodnes. Nejoblíbenější pití je Vodka a Redbull ale neodmítne ani strejdu Morgana. Poznávací znamení na veřejnosti: Vždy a všude sluchátka na hlavě.

TEREZAAHTEREZAAH

Terka a něco o ní

TEYATEYA

TEYA a něco o ní

JURIKLAHVÁČ

Ahoj posluchači, rádi bychom vám představili jednoho z nejlepších DJů, kterého si užijete na rádiu Max Radio Online! Jeho jméno je LAHVÁČ a vysílá pro vás v těch nejtišších hodinách, když nikdo není ve studiu. Jeho sety jsou nekonečné a jsou plné energie a skvělých beatů, které vám zaručí nezapomenutelný zážitek. LAHVÁČ vám umožní odpojit se od reality a zavřít oči, zatímco vás jeho hudba provede do úplného rozkvětu. Takže se nebojte zůstat s LAHVÁČEM až do konce, protože vám nabídne ty nejlepší tóny a nekonečné množství pozitivních vibrací!