Pořady

DNB REVOLUTIONPondělí – 17-19

DNB REVOLUTION

Rádi bychom vám představili neuvěřitelný pořad DNB REVOLUTIONS, který vám přináší ten nejlepší drum and bass sound! Připojte se k nám každé pondělí od 17h do 19h a nechte se pohltit nejnovějšími drum and bass trendovými skladbami od největších jmén v této oblasti. Naši brilantní moderátoři DJka TEYA a DJ BERRY vás provedou těmi největšími dnb revolucemi a přivítají DJs a producenty ve své show. Takže se nebojte změnit svůj pondělní večer na výjimečný zážitek s DNB REVOLUTIONS na Max Radio Online!

Moderátor: DJka TEYA

 

 

Moderátor: DJ BERRY

TRANCE VIBRATIONSÚterý – 18-20

TRANCE VIBRATIONS

POZOR, milovníci trance music! Přichází pro vás zpráva, která vám rozšíří spektrum vaší oblíbené hudby! Úterý od 18h do 20h patří exkluzivnímu pořadu TRANCE VIBRATIONS, který vám přináší ten nejlepší trance sound! Náš skvělý moderátor a DJ BluEye vás zavede do nekonečných možností trance music, kde budete moci naslouchat těm nejlepším DJs a producentům v této oblasti. Takže si užijte každou notu a každý beat a nechte se pohltit těmi největšími trance vibracemi! Připojte se k nám každé úterý na Max Radio Online!

Moderátor: BLUEYE

HYPEČtvrtek – 16-18

HYPE

HYPE

Moderátor: TEREZAAH

 

 

Moderátor: RAJTY DIAMOND

MAX DANCE PARTYPátek – 19-22

MAX DANCE PARTY

VÁŽENÍ POSLUCHAČI, máme pro vás skvělou zprávu! Každý pátek od 19h můžete poslouchat naší MAX DANCE PARTY, která vám přináší největší taneční hity a úžasnou atmosféru! Náš šarmantní moderátor Ondřej Dudek vás provede celým večerem, kde si zve DJs a producenty. S tímto pořadem roztočíte každý víkend a budete se těšit na každý další pátek. Takže neváhejte a připojte se k nám každý týden na naší stanici Max Radio Online!

Moderátor: DJ ONDŘEJ DUDEK

NEDĚLNÍ DOJEZD S JIRKOUNeděle – 15-18

NEDĚLNÍ DOJEZD S JIRKOU

Rádi bychom vás srdečně pozvali na náš nezapomenutelný pořad NEDĚLNÍ DOJEZD S JIRKOU. Tento nekonvenční pořad nezná žádné hranice a poskytuje vám skvělou zábavu a inspiraci na celou neděli! Jirka, náš charismatický moderátor, přivádí zajímavé hosty z různých oblastí života, aby s nimi prozkoumal různá témata a inspiroval vás. Nejen to, ale Jirka se nebojí komunikovat přímo s vámi, našimi posluchači, takže se můžete těšit na skvělou interaktivní zábavu! Tak si připravte své sluchátka a připojte se k nám každou neděli na Max Radio Online!

Moderátor: DJ JURIK